Sekretariatet består af tidligere gymnasieelever, som har valgt at bruge et år på at arbejde frivilligt i DGS. De understøtter regionerne og det politiske arbejde i organisationen.

 

Morten Hybschmann
morten@dgsnet.dk
29 67 94 32

Natasja Aaby
natasja@dgsnet.dk
60 22 83 72

Octavia Emilie Bormann
octavia@dgsnet.dk
23 96 16 96

Oliver Hjære Nielsen
oliver@dgsnet.dk
42 47 37 07

Pernille Andersen
pernille@dgsnet.dk
23 96 25 97

Sebastian Holbøll
sebastian@dgsnet.dk
42 25 24 17

Tajs Hjulmann
tajs@dgsnet.dk
25 79 35 35

Thea Rod Hoff
thea@dgsnet.dk
40 38 23 44

Sekretariatsfrivillige

Boel Tanzer Christensen
boel@dgsnet.dk
21 13 19 98

Emilie Payami
emilie@dgsnet.dk
60 56 53 35

Frederik Julius Dahler
dahler@dgsnet.dk
26 14 80 61

Jonathan Hove Appel
jonathan@dgsnet.dk
22 46 94 14

Lucas Carn
lucas@dgsnet.dk
53 25 60 73

Lærke Schmidt Thomsen
laerke@dgsnet.dk
31 35 64 85

Mads Eskjær Øbakke
mads@dgsnet.dk
61 67 21 62

Maria Langmark Knudsen
maria@dgsnet.dk
91 98 33 67