Sekretariatet består af tidligere gymnasieelever, som har valgt at bruge et år på at arbejde frivilligt i DGS. De understøtter regionerne og det politiske arbejde i organisationen.

 

Cathrine Ejlskov Syrtsova
cathrine@dgsnet.dk
22 64 07 73

Kasper Henningsen
kasper@dgsnet.dk
21 39 64 68

Thea Visby Bjørklund
thea@dgsnet.dk
53 59 78 16

Veronika Engberg Christiansen
veronika@dgsnet.dk
20 77 01 38

Sekretariatsfrivillige

Babette Zenon
babette@dgsnet.dk
51 51 26 49

Cecilie Westfall Pedersen
cecilie@dgsnet.dk
24 64 53 41

Maiken Fossberg
maiken@dgsnet.dk
28 34 77 45

Theresa Jürtz Svendsen
theresa@dgsnet.dk
29 70 34 32